Franchising

Şirketimizin Büyüme Politikası ve Bayilik Şartları

Sevgili Dondurma Kahramanmaraş dondurması ile İtalyan dondurmasını birleştiren emsalsiz bir karışımdır.

Sevgili Dondurma ile Maraş Dondurması vizyon kazanırken sunumlar güzelleşmekte, süsleme ürünleri çoğalmakta ve Kahramanmaraş dondurmasının görsel olarak hakettiği yere gelmesi amaçlanmaktadır.

Konseptimiz gereği büyük mekanlarda büyük giderler ile değil kontrol edebildiğimiz konsept mağazalar ve küçük alanlı güleryüzlü işletmele olmak istiyoruz.

Bu kapsamda Franchising sürecinde iş ile kendisi ilgilenecek ve ilgili konseptin gerçekten de gereklerini yerine getirecek olan kurum ya da şahıslar ile görüşmelere devam edilecektir.

Sevgili Dondurma ilgili mekanın fizibilite çalışmalarından, tasarım önerine personel eğitiminden sarf malzemelerinin teminine kadar her konuda iş paydalarının yanında yer almakta ve işletmeciliği kolaylaştıracak hamleleri ile fark yaratmayı hedeflemektedir.

Şirketimiz bayileşme politikası, bayilik şartları, franchising gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almak, işyerinin fizibilite raporlarına göre konumun bu iş için uygun olup olmadığını sorgulamak, bayilik sürecinin ilerleyişi hakkında bilgi almak için iletişim adreslerimizden ve merkez telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.